Jak přidat inzerát

Inzerce na serveru www.sportovnidily.cz je zcela zdarma. Inzerát je možné přidat po úspěšném přihlášení do portálu. V případě, že nemáte účet je možné se zdarma registrovat.

Volitelné : Před vložením inzerátu si prosím přečtěte podmínky vkládání inzerátů.

V případě, že jste úspěšně přihlášení je možné vložit nový inzerát s jakékoliv stránky portálu pomocí tlačítka v pravém horním rohu +Přidat inzerát.

V rámci zadání nového inzerátu prosím vyplňte:

  1. Titulek inzerátu - název
  2. Výrobce dílu
  3. Vyberte stav inzerovaného dílu - nový, použitý, repasovaný
  4. Cena - v případě, že se jedná o cenu dohodou, zvolte checkbox na pravo od ceny
  5. Popis - popište co nejlépe objekt prodeje. Čím kvalitnější popis, tím je větší pravděpodobnost, že předejdete následným dotazům od případných zájemců.
  6. Kraj - Vyberte z jakého jste kraje
  7. Město - V případě, že chcete upřesnit kde se Vámi inzerovaný díl nachází, doplňte ve kterém městě se nacházíte
  8. Kategorie a Podkategorie- Pro lepší a rychlejší nalezení vašeho inzerátu prosím vyberte kategorii a podkategorii, do které Váš díl patří
  9. Vhodné pro vozidlo - Pokud víte pro jaké vozidlo je díl vhodný můžete doplnit značku a model. Tyto položky nejsou povinné avšak mohou zvýšit možnost nalezení vašeho dílu případným zájemcem.
  10. Fotografie - Pro vložení inzerátu je nutné vložit alešpoň jednu fotografii, ideálně v formátu jpg, gif nebo png a o velikosti maximálně 12 MB.

Po vyplnění všech položek klikněte na tlačítko vložit.

Své inzeráty po vložení naleznete v horní liště pod záložkou Moje menu -> Moje Inzeráty.

Inzeráty následně můžete libovolně editovat nebo mazat.

Jak upravit inzerát

Již vytvořené inzeráty je možné upravovat po přihlášení v levém horním rohu v rámci Moje menu -> Moje Inzeráty.

Po kliknutí na Moje Inzeráty dojde k zobrazení všech Vašich inzerátů, které můžete zobrazit/smazat/upravit. Pří výběru úpravy již postupujete stejně jako v případě přidání nového inzerátu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace